Strona główna / Roleta w kasecie dzień noc

Roleta w kasecie dzień noc

Roleta w kasecie dzień noc

Czy lepszym rozwiązaniem jest tradycyjna roleta czy jednak roleta w kasecie? Co przemawia za jedną a co za drugą? Roleta w kasecie dzień noc zdecydowanie ładniej wygląda na tle zwykłej, prostej rolety. Druga sprawa - czystość. Dzięki zastosowaniu kasety, materiał w rolecie jest czysty, gdyż nie osiada na nim kurz. Taki rodzaj rolety jest zdecydowanie cięższy, dlatego też należy na stałe zamontować ją do listy przyszybowej (zazwyczaj za pomocą dołączonych do zestawu wkrętów). Taki zabieg nie złamie gwarancji producenta okna, przez co można stosować je również do nowo zakupionych okien.

Materiał w naszych roletach jest ładnie napięty, nie powodując niepotrzebnych fal, przez co wszystko ładnie przylega do okna. Dołączone do rolet prowadnice montowane są zazwyczaj na taśmie dwustronnej.  

 

Rolety dzień noc a zaciemnienie

 

Nasza firma oferuje przede wszystkim duży wobór materiałów, przez co roleta może być zaciemniająca lub też nie. Oczywiście jeśli chcemy zwykłe, tradycyjne rolety dzień noc, nic nie stoi na przeszkodzie, by takową zamontować w swoich oknach.