Strona główna / Rolety dachowe - czy warto?

Tradycyjne rolety kontra rolety dachowe

Tradycyjne rolety na wymiar niestety nie będą w stanie odpowiednio zakryć okien w pomieszczeniach z oknami dachowymi. Co więc zrobić w takim przypadku? Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie odpowiednich rolet, które są przystosowane do montażu w oknach dachowych. Ich konstrukcja znacząco różni się od normalnej rolety, przez co idealnie dopasuje się do tego typu okna. 

Uniwersalne rolety powodowałaby odstawanie materiału od okna, przez co roleta nie spełniałaby swojej funkcji. Nie ma sensu brnąć w rozwiązania, które będą problematyczne, dlatego najlepiej zastosować profesjonalne rolety dachowe, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Rolety dachowe jako specjalne rozwiązanie

Oprócz zwykłych, tradyyjnych rolet do okien dachowych, coraz częściej zastosować można plisy dachowe, które zdecydowanie bardziej pasują do wystroju wnętrza pomieszczenia z oknem dachowym. Ostateczny wybór należy oczywiście do klienta i jego preferencji wyglądu, dlatego też zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziesz więcej informacji na tema naszych produktów.